صادقی: می دانیم داوران کوشش می نمایند که عدالت برقرار گردد، برای ملاقات با نفت تمرکز صد درصدی داریم

به گزارش ایران کلام، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا از عملکرد شاگردانش در هفته های اخیر ابراز رضایت کرد و گفت که برای ملاقات با نفت مسجدسلیمان تمرکز صد درصدی دارند.

صادقی: می دانیم داوران کوشش می نمایند که عدالت برقرار گردد، برای ملاقات با نفت تمرکز صد درصدی داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی ایران کلام، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال سایپا مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال، گفت: تمام کوشش مان این است که با تمرکز ادامه مسابقات را انجام دهیم. بچه های ما با تمام وجودشان کوشش کردند که نتایج بهتری بگیریم. نفت مسجدسلیمان فوتبال خوبی را بازی می نماید و نسبت به تیمی که دارد واقعاً خوب نتیجه گرفته است. امیدوارم نتیجه خوبی کسب نموده و شرایط مان را در جدول بهتر کنیم.

وی در خصوص اینکه شاید نفتی ها به دلیل قرار دریافت در میانه جدول انگیزه کمتری داشته باشند، گفت: نفت مسجدسلیمان فوتبال خوبی بازی می نماید و وقتی در میان تیم های مدعی برای قهرمانی جام حذفی قرار گرفته است، یعنی تیم خوبی است. ما گول این شرایط را نمی خوریم و تمرکز صد درصد داریم و می دانیم فردا می توانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره بحث داوری هفته های خاتمهی لیگ برتر توضیح داد: در بازی هفته گذشته از داوری ضرر کردیم و یک پنالتی برای ما گرفته نشد. در نیم فصل اول، سایپا بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری داشت. امیدوارم داوران در این دو هفته تمرکز خوبی داشته باشند و اشتباهات داوری باعث نگردد جدول لیگ تغییر کند. به تمام داوران اطمینان داریم و می دانیم کوشش می نمایند که عدالت برقرار گردد.

صادقی در خصوص پیش بینی اش از رتبه سایپا در خاتمه فصل تأکید کرد: امتیازات تیم ها در پایین جدول نزدیک به هم است و هر تیمی کوشش کند، می تواند نتیجه بهتری کسب کند.

وی راجع به اینکه پس از بازی با ماشین سازی با بازیکنانش برای ادامه لیگ صحبت های جدی انجام داده بود، یادآور شد: پس از بازی با ماشین سازی، رتبه مان بهتر شد، اما دیدید که امتیازات نزدیک بود و بهتر بود که در این باره با بازیکنان صحبت کنیم. خوشبختانه بازیکنان سایپا درک خوبی دارند و خدا کند فردا نتیجه بهتری کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره برنامه های این تیم برای فصل آینده توضیح داد: تمرکزمان روی دو بازی آینده در لیگ است که بتوانیم نتیجه بگیریم و سپس درباره فصل آینده صحبت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقی: می دانیم داوران کوشش می نمایند که عدالت برقرار گردد، برای ملاقات با نفت تمرکز صد درصدی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: می دانیم داوران کوشش می نمایند که عدالت برقرار گردد، برای ملاقات با نفت تمرکز صد درصدی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید