ترفندهای عشوه گری و دلبری برای همسر

به گزارش ایران کلام، بعضی از دخترخانم هایی که به تازگی ازدواج نموده اند ممکن است ویژگی های زنانه خود و روش های عشوه گری برای همسر و طنازی خود را فراموش نموده باشند.

ترفندهای عشوه گری و دلبری برای همسر

به خاطر داشته باشید که مهارت های دلبری در روح زنانه شما قطعا وجود دارد. تنها کافی است به حس درونی خود رجوع نموده و ویژگی های رفتاری زنانه خود را دوباره به خاطر بیاورید. در این مطلب از ایران کلام به بیان روش های عشوه گری و دلبری برای همسر می پردازیم.

روش های عشوه گری و دلبری برای همسر

عشوه گری برای همسر، به معنای ساده عبارت است از دلربایی و ابراز علاقه به همسر به صورت غیر مستقیم با استفاده از روش های طنازی زنانه. ناز و عشوه زنانه که به طور فطری در ذات هر زنی وجود دارد.

آگاهی و شناخت علایق همسر از روش های عشوه گری و دلبری برای همسر

برای این که عشوه گری و طنازی شما در جلب محبت همسر بتواند موثر واقع گردد در ابتدا ضروری است نسبت به علایق همسرتان شناخت کافی به دست بیاورید. توجه داشته باشید علایق و خواسته های هر مردی با مرد دیگر فرق دارد. بنابراین ممکن است روشی که به طور مثال دوست شما برای همسرش عشوه گری می نماید برای شما اصلا مناسب نباشد و چه بسا باعث آزار همسرتان گردد.

دوست داشتن

استفاده از روش های عشوه گری زمانی موثر واقع می گردد که واقعی باشد. امکان ندارد شما در دل خود احساسات منفی نسبت به همسرتان داشته باشید و بتوانید با پنهان کردن آن ها از همسرتان دلربایی کنید. بیشتر مردها تفاوت عشوه گری ساختگی با ناز و عشوه واقعی را تشخیص می دهند. علاوه بر این اگر رفتارهای شما ساختگی و از ته دلتان نباشد خودتان نیز از این کار لذتی نخواهید برد.

خوب صحبت کردن از روش های عشوه گری و دلبری برای همسر

زمانی که با همسرتان صحبت می کنید، سعی کنید با لحن آرام و مهربان حرف بزنید. همسرتان باید تفاوت لحن و صدای شما را با صدای سایر افرادی که با آن ها در ارتباط است احساس کند. مخصوصا به هنگام صدا زدن نام او قدرت صدای زنانه خودتان را دست کم نگیرید. گاهی در انتها یک روز پر مشغله و سخت کاری صدای یک زن برای همسرش می تواند همانند مسکن آرامش بخش عمل کند.

راه رفتن

آرام و شمرده گام بردارید. سعی کنید در هنگام راه رفتن قدم هایتان را آرام و پیوسته و در یک خط مسقیم بردارید. قدم هایتان باید پشت سر هم قرار بگیرند و نه به موازات هم. راه رفتن مناسب یکی از عوامل جذابیت است.

لبخند زدن

سعی کنید در بیشتر مواقع لبخند به لب داشته باشید. لبخند زدن علاوه بر اینکه به خودتان حس خوبی می دهد، جذابیت شما را نیز در چشم دیگران و هم چنین همسرتان افزایش می دهد. موقع حرف زدن با همسرتان یا حتی وقتی که بیرون از در جمعی هستید و چشمتان به همدیگر می افتد به او لبخند بزنید. لبخند زدن آغاز رابطه عاشقانه است.

شیطنت و جلب توجه از روش های عشوه گری و دلبری برای همسر

زمانی که همسرتان در خانه مشغول کار به خصوصی است به طور مثال در حال تماشای تلویزیون یا بازی کردن با گوشی تلفن همراهش است سعی کنید حواس او را پرت کنید و توجه او را به خود معطوف کنید. البته بسیار مهم است که تمام کارها و حرکت های شما برای دلبری از همسرتان واقعی و از ته قلبتان باشد و اگر در درون خودتان همسرتان را واقعا دوست ندارید یا از او دلخور هستید روش های دلبری به کارتان نخواهد آمد.

ارسال پیغام و عکس محبت آمیز

در طول روز زمانی که سرکار هستید و از لحاظ مکانی با همسرتان فاصله دارید گاهی برای او پیغام و عکس های عاشقانه بفرستید. ممکن است چند سال از ازدواج شما گذشته باشد و شما طبق عادت، فرستادن پیغام های عاشقانه به همسرتان را فراموش نموده باشید و پیغام هایی که بینتان رد و بدل می گردد تبدیل به فهرست های خرید روزمره برای خانه یا خبر گرفتن های کوتاه از همدیگر شده باشد. در این صورت دریافت یک پیغام محبت آمیز از سمت شما قطعا می تواند همسرتان را شادمان کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب چرا برخی دختران جوان با مردان مسن ازدواج می نمایند؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "ترفندهای عشوه گری و دلبری برای همسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهای عشوه گری و دلبری برای همسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید